СТЕНДЫ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ

Ваша корзина пуста.

Наши новинки

Стенд "Класний куточок ", Код 2484

Стенд "Правове виховання", Код 2900

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Хиты продаж

Стенд "Класний куточок", Код 2480

Стенд  "Методичний куточок", Код  4401

Стенд " Куточок споживача", Код  4355

Модульная картина "Сакура", Код 7058

Статьи

Стенди для шкільної бібліотеки

24.04.2019

Складно переоцінити роль бібліотеки у шкільному навчальному просторі. Тут зберігаються знання, накопичені людством протягом століть, та чекають на допитливих учнів, щоб бути їм щедро переданими. Стенди для шкільної бібліотеки, які ми пропонуємо, зближують дитину з книгою, дають їй можливість краще орієнтуватися у широкому розмаїтті відкритої інформації, а головне - приваблюють її повернутися за наступною книгою.

“Книга, яка добре написана, завжди здається мені надто короткою” Джейн Остін

Добре оформлений та підготовлений стенд допоможе знайти для себе нову книгу кожного разу, коли попередня вже є прочитаною. Звертайтеся до нашого каталогу та обирайте стенди, які підходять саме вам, або замовляйте власний дизайн стендів, який для вас та разом з вами залюбки розробить команда наших висококваліфікованих дизайнерів.

Купити стенди для школи

24.04.2019

Стенди для школи допомагають донести різну інформацію батькам, учням і вчителям. Крім безпосередньої функції, пов'язаної з інформуванням, стенди для школи можна використовувати для того, щоб  прикрасити шкільний інтер’єр, комплексно оформити фойє, коридор чи  навчальний кабінет.

В інтернет-магазині представлена найбільша колекція наочних посібників для занять, організації класного куточка і прикраси інтер’єру класу, яка дозволяє одночасно вирішувати кілька завдань:

 • візуалізувати за допомогою таблиць, правил та інших зображень новий матеріал і підвищувати ефективність освітнього процесу;
 • мотивувати і зацікавлювати школярів у вивченні конкретної дисципліни, надавати коротку інформацію з підручників;
 • інформувати батьків про поточні та майбутні події, батьківські збори і т.д.
 • надавати педагогічному колективу методичні матеріали, відомості про проведення атестації;
 • познайомити відвідувачів школи з історією та досягненнями навчального закладу, правилами прийому учнів.

Рекомендуємо два популярних види виробів:

 • З постійним наповненням;
 • Зі змінною інформацією.

Для вестибюля можна придбати стенд зі статичними текстовими та іншими матеріалами – історією і фотографіями школи, портретами знаменитих особистостей – колишніх учнів, символікою України.

Стенди для школи з вільними полями і пластиковими кишеньками відрізняються функціональністю і зручністю, їх можна оформити на свій розсуд, залучити до цього заняття школярів. В спеціальні осередки поміщаються оголошення, повідомлення, поздоровлення, фотографії.

Багатьох цікавить, де краще купити стенди для школи?

Слід вибирати послуги компаній, що спеціалізуються в даній сфері і мають великий практичний досвід. В такому випадку можна отримати якісну продукцію, яка буде ефективно працювати і приносити користь протягом тривалого часу. Ми здійснюємо продаж готових плакатів, стендів за доступними цінами і виконуємо замовлення на індивідуальне виготовлення виробів за ескізами замовника.

Чому варто купити стенди для школи саме у нас?

Ми пропонуємо школам та іншим навчальним закладам продукцію:

 • з актуальним наповненням і сучасним дизайном;
 • довговічну, на міцній пластиковій основі;
 • за вартістю, нижчою за середньоринкову;

Також у нас можна отримати професійну консультацію, замовити швидку доставку зручним для Вас способом в усі регіони України.

Оформлення класних кімнат початкових класів

16.04.2019

Для учнів початкової школи навчальний кабінет – це більш, ніж приміщення, це простір для розвитку, спілкування, постановки мети та її досягнення. Тому оформлення класних кімнат початкових класів, перш за все, повинно бути по-родинному затишним.

Для досягнення успішних результатів у навчанні та розвитку молодших школярів в кабінеті повинна накопичуватися ґрунтовна матеріальна та методична бази:

 1. Стаціонарні демонстраційні таблиці «Міри часу», «Міри маси», «Міри довжини», «Головні члени речення», «Будова слова», «Відмінки», «Назви компонентів дій», «Пишемо літери», «З’єднання літер».
 2. Роздатковий ілюстративний матеріал до уроків природознавства за  темами: «Рослини», «Тварини».
 3. Довідник-помічник до уроків української мови в 4 класі.
 4. Дидактичний матеріал до уроків навчання грамоти.
 5. Дидактичний матеріал «Розвиток комунікативних навичок», «Читання і розвиток мовлення».
 6. Роздатковий матеріал до уроків математики, мови і читання в 2 – 4 класах.
 7. Роздатковий матеріал для проведення уроків з майбутніми першокласниками «Ми прийшли до школи».
 8. Класний куточок «Квітковий»
 9. Куточок «Живи, книго!»
 10. Демонстраційні картки до уроків трудового навчання.

Оформлення класних кімнат початкових класів повинно бути відповідно вимог навчально-виховного процесу; просте в оформленні; зручне для співпраці вчителя з учнями; естетично привабливе.

Навчально-методичне забезпечення кабінету  може складається з навчальних програм, підручників, навчальних та методичних посібників, передбачених типовими переліками навчально-наочних посібників та обладнання загального призначення, зразків навчально-наочних посібників, навчального обладнання. У кабінеті може створюється тематична картотека дидактичних та навчально-методичних матеріалів, навчально-наочних посібників, навчального обладнання, розподілених за темами та розділами навчальних програм.

Стенди для школи Рівне

15.04.2019

В сучасному освітньому просторі важко уявити собі школу, яка не використовує стенди. Адже це дуже зручний, яскравий та вигідний спосіб надати дітям та їх батькам необхідну інформацію як з учбових, так і з організаційних тем. Наша компанія працює зі школами по всій Україні, у тому числі і Західної. Ось неповний перелік міст, де вже є зроблені нами стенди для школи:

Рівне (2 школи)

Івано-Франківськ (7 шкіл)

Львів (7 шкіл)

Луцьк (1 школа)

Тернопіль (2 школи)

Зробити замовлення дуже просто. Якщо у вашому регіоні немає нашого дилера, Ви можете зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Наші менеджери залюбки розкажуть Вам усі умови доставки та допоможуть обрати найзручніший варіант.

ВСТУП-2019 ДО ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

09.04.2019

Фахівці Міністерства освіти і науки підготували для абітурієнтів відповіді на найпоширеніші запитання щодо вступу до закладів професійної освіти 2019 року. Q&A були створені після аналізу звернень вступників минулих років та розміщені на сайті МОН уперше.

Відповідний розділ знаходиться на сторінці «Вступ 2019: Профосвіта», де публікуватиметься й інша важлива інформація про вступну кампанію.

У запитаннях-відповідях можна дізнатися про те, на що звертати увагу під час вибору закладу, який алгоритм вступу до нього, терміни прийому документів тощо. У розділі також є інформація про особливості навчання у професійній освіті. Приміром, яка різниця між державним і регіональним замовленням, які дані зазначаються у дипломі випускника, чи потрібно відпрацьовувати на підприємствах області, якщо навчався за кошти регіонального замовлення.

«Щороку ми отримуємо чимало запитань про особливості вступу в заклади профосвіти – від того, де шукати інформацію про заклади та чи є якась різниця між їх типами, до подальших перспектив після випуску. З усього цього масиву ми виокремили найпоширеніші запитання і спробували дати на них лаконічні та вичерпні відповіді. Q&A ми розмістили на сайті МОН, щоб у вступників завжди був доступ до цієї інформації. Якщо там ви не знайдете відповіді на свої запитання, то можете звернутися до приймальної комісії закладу, куди вирішили вступити, або в наш директорат за номером (044) 287-89-14», – зазначила гендиректор директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік.

Вона також зауважила, що наразі на сайті розміщено перший блок запитань-відповідей. Надалі його оновлюватимуть і даватимуть додаткові роз’яснення.

Окремо Ірина Шумік нагадала, що в багатьох закладах профосвіти наразі тривають Дні відкритих дверей. Під час них гостям, зокрема, розповідають про умови прийому, навчання та подальші перспективи.

Графік заходів за регіонами можна переглянути на сайті МОН.

«Тривалий час в Україні була поширена думка, що навчання в професійних закладах обирають за залишковим принципом. Однак в останні роки ситуація поступово змінюється. Життя показує, що навчання в закладі профосвіти – це гарний трамплін для молоді, який дозволяє отримати потрібну на ринку професію, причому опанувати її за досить короткий термін і вже скоро заробляти реальні кошти. А ще профтех – це короткі програми для перенавчання тих, хто хоче оновити знання чи змінити фах, витративши мінімум часу», – відзначила очільниця директорату.

1. Якщо я хочу вступити до профтеху, як це зробити? Є якийсь алгоритм?

Спочатку потрібно визначитися з професією, яку хочете здобути. Для цього, наприклад, можна пройти спеціальні профорієнтаціні тести або звернутися до соціального педагога або психолога у школі.

Далі обрати заклад, у якому її можна здобути: інформація про перелік професій є на сайтах закладів, в реєстрах ЄДЕБО, у місцевих департаментах або управліннях освіти. Там також можна з’ясувати умови вступу до закладу, термін прийому заяв, наявність конкурсних випробувань, які документи треба подавати для вступу тощо.

У визначений період треба подати документи до приймальної комісії та скласти вступні іспити, якщо такі є. Після цього директор має видати наказ про зарахування. Якщо вас не було включено до списку зарахованих, документи мають повернути не пізніше 5 днів із дня виданого наказу.

Оскільки кожен заклад профосвіти затверджує свої Умови вступу, їхні адміністрації проводять для вступників Дні відкритих дверей. Там можна дізнатися про умови та дати вступу, терміни навчання і виробничої практики тощо.

2. Як мені обрати той заклад, що дасть кращі умови для навчання?

Якщо ви вже визначилися із фахом, подивіться, в яких саме закладах його можна здобути. Обираючи заклад, обов’язково врахуйте:

матеріально-технічну базу;

можливість дуального навчання (70% практики на підприємстві, 30% – теорії у закладі);

наявність гуртожитків (за потреби);

можливість для вступу за державним/регіональним замовленням;

відгуки учнів\випускників цього закладу.

3. Навчання в профтеху безкоштовне?

Для закладів профосвіти надаються місця державного або регіонального замовлення, на яких учні навчаються безоплатно. Практика попередніх вступних кампаній показує, що кількість цих місць покриває запит вступників. Тож ймовірність навчатися у профтеху безкоштовно (тобто за кошт державного або місцевого бюджету) є великою.

Інші місця, які йдуть понад державне/регіональне замовлення, оплачуються коштом фізичних або юридичних осіб (тобто за контрактом). Як правило, це професії із завищеним попитом, приміром, кухар, перукар, автослюсар тощо. За такими професіями у закладах можуть проводитися додаткові конкурсні випробування. Ті вступники, які не потрапляють на місця державного/регіонального замовлення, можуть вступати на навчання за контрактом.

4. Коли починається прийом документів для вступу в профтех і коли закінчується?

Заклади самостійно визначають конкретні терміни прийому документів від вступників. Однак вступна кампанія має завершитися до початку занять, тобто до 1-го вересня. Щоб дізнатись, коли починається прийом документів в конкретний заклад, зателефонуйте до цього закладу або зайдіть на його сайт та дізнайтесь всю необхідну інформацію.

5. Яку кваліфікацію я отримаю після закінчення навчання (що буде написано у дипломі)?

Після закінчення профтеху учень отримує диплом “молодшого спеціаліста” чи “кваліфікованого робітника”. У ньому обов’язково зазначається професія, яку отримав випускник.

6. Чи буду я отримувати стипендію, якщо вступлю за регіональним замовленням?

Так, будете. Стипендію мають право отримувати учні денної форми навчання, які навчаються як за державним, так і за регіональним замовленням. Якщо ви можете отримувати і академічну, і соціальну стипендію, вам виплачуватиметься одна стипендія найбільшого розміру.

7. Чи зобов’язує мене навчання за регіональним замовленням до відпрацювання на підприємствах області?

Законодавством не встановлено обов’язку відпрацювання випускників, які навчались за регіональним замовленням. Проте такі зобов’язання можливі відповідно до угод між керівництвом закладу, роботодавцем (організацією, підприємством, установою) та вступником (учнем). У такому випадку випускник зобов’язується відпрацювати певний термін, про що має зазначатися у договорі.

8. Для мене як для вступника є різниця у типі закладу, куди я вступаю? (Професійний центр/ училище/ліцей тощо)

Так, має. Випускники вищих професійних училищ або центрів професійної (професійно-технічної) освіти певного рівня акредитації можуть отримати, зокрема, диплом молодшого спеціаліста. Випускники інших закладів профосвіти отримують тільки дипломи кваліфікованого робітника.

9. Якщо я іноземець, чи можу я вступити в профтех?

Так, можете. Однак не усі заклади мають ліцензію для навчання іноземних студентів. На сайті закладу, який ви обрали для вступу, має бути окремий розділ англійською мовою, де розміщується вся інформація щодо вступу іноземних громадян на навчання. Крім того, у закладі має працювати окремий структурний підрозділ, який опікується цими питанням.

З іншими питаннями щодо вступу іноземних громадян до українських закладів освіти можна звертатися до профільного Українського державного центру міжнародної освіти МОН  http://studyinukraine.gov.ua

 

За матеріалами Міністерства освіти і науки України