Стенды для организаций и учебных заведенийот производителя

Наши новинки

Стенд "Коронавірус", Код 4621

Комплект стендів в кабінет хімії, Код 0707

Стенд "Нова школа", Код 3003

Табличка "Осередок класу", Код 3005

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Статьи Купити готові стенди для школи

Купити готові стенди для школи

Стенди в школі використовуються повсюди. Вони допомагають педагогам організувати виховний і освітній процес, відображають життя учнів: їх творчості і успіхи. Якщо ви хочете купити стенди для дитячого садка або школи, вивчіть наш асортимент, де представлена якісна, колоритна продукція, що відповідає високим європейським стандартам.

У кожній школі представлено кілька видів стендів:

  • Загальноосвітні. Це, найчастіше, стандартні зразки, які використовуються у всіх освітніх установах: про здоровий спосіб життя, про правила дорожнього руху, про гігієну, про ввічливість і т.д. Це стенди настінного типу для коридорів школи.
  • Методичні. Зразки стендів вузькоспеціалізованих фахівців є в кожному класі і кабінеті. У нашому каталозі ви можете купити стенди для кабінетів хімії, фізики, історії, стенд психолога у школі тощо.
  • Патріотичні. У кожному освітньому закладі розміщується державна символіка та патріотичні стенди з гімном країни. Шаблони для стендів на патріотичну тематику перегляньте на сайті.
  • Історія школи. Життя школи, її учнів та вихователів, один стенд відобразити не в змозі. У цю категорію потрапляють стенди для батьків, стенди «успішності», де розміщуються фото переможців олімпіад та конкурсів, а також кращих учнів у школі.

Стіни в школі, найчастіше, розміщуються на стіні в коридорах. Стенд пересувний може використовуватися у виховній роботі. Ми пропонуємо найбільший асортимент шкільних стендів в Україні.