Стенды для организаций и учебных заведенийот производителя

Наши новинки

Стенд "Коронавірус", Код 4621

Комплект стендів в кабінет хімії, Код 0707

Стенд "Нова школа", Код 3003

Табличка "Осередок класу", Код 3005

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Країна стендів

04.03.2020

Тема української освіти завжди є дуже актуальною у багатьох куточках світу, адже Україна щороку випускає тисячі висококваліфікованих спеціалістів та приймає до своїх стін тисячі нових студентів, багато з яких їде до нас навчатися з за кордону.

Усі вони цінують якість знань, отриманих у стінах обраних ними вищих учбових закладів, яких, до речі, в нашій країні декілька сотен. Стенди з різних дисциплін, розташовані в кабінетах і коридорах мають на цю тенденцію особливий позитивний  вплив, надаючи майбутньому фахівцю необхідні положення з того чи іншого предмету, а також організаційну інформацію. Саме такі стенди Ви можете замовити в нашої команди, яка вже понад десять років в Україні є безперечним лідером у галузі стендів та інших елементів інформативного оформлення. Переваг у нашої продукції безліч, але головні з них це:

  • Власне виробництво та якість від виробника.
  • Ціна, яка формується без посередників.
  • Ретельний підбір дизайнерів до штату.

Географія нашої роботи - це не тільки Харків, у якому базується наша компанія, але і вся країна. Стендів, які ми виготовляємо, багато і на заході, і на Слобожанщині, і на півночі і у центрі. А службу доставки Ви можете обрати ту, яка для Вас є більш зручною. Зателефонуйте нам, та дізнайтеся про деталі нашої роботи та різноманітність запропонованого асортименту.


Мы в Инстаграме:

Мы в Инстаграме:

Любое использование материалов сайта возможно только при согласии администрации.

Если какая-либо публикация на сайте нарушает Ваши авторские права, свяжитесь с нами электронной почтой.