Стенды для организаций и учебных заведенийот производителя

Наши новинки

Стенд "Коронавірус", Код 4621

Комплект стендів в кабінет хімії, Код 0707

Стенд "Нова школа", Код 3003

Табличка "Осередок класу", Код 3005

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Статьи Впровадження медіаосвіти

Впровадження медіаосвіти

Інформаційний потік у наш час настільки значний, що непідготовленій людині в морі інформації без перебільшення можна потонути. До цього додається ще й загроза повірити недостовірній інформації.

Тому в XXI столітті «володарем світу» є не той, «хто володіє інформацією», як зазначав відомий британець, лауреат Нобелівської премії Вінстон Черчилль, а все-таки той, хто вміє цю інформацію фільтрувати.

Про незаперечний вплив медіа на особистість свідчать і дані соціологічного дослідження. За його результатами, у середньому старшокласники проводять в Інтернеті близько семи годин на добу. Щодня спілкуються в соціальних мережах більшість педагогів та майже 95% учнів старших класів.

Тож як дітям XXI століття осмислити все побачене, почуте, прочитане, обрати з усього інформаційного здобутку найцікавіше і потрібне їм і, нарешті, як не загубити себе серед знаків, звуків, малюнків, кадрів?

Тотальна доступність інформації будь-якої якості, зокрема низькопробної та шкідливої, визначає гостру необхідність впровадження в освітній процес медіаосвіти як важливого чинника формування стійких моральних цінностей, уміння критично мислити, аналізувати зміст засобів масової комунікації, протистояти потенційно шкідливим впливам медіа.

Впровадження медіаосвіти сприяє запобіганню маніпулюванням інформацією, запобіганню кіберзлочинності, умінню шукати й працювати з інформацією, умінню спілкуватися, дискутувати, висловлювати й аргументувати власні думки, формуванню критичного підходу до аналізу інформації та критичного мислення.

Мы в Инстаграме:

Мы в Инстаграме:

Любое использование материалов сайта возможно только при согласии администрации.

Если какая-либо публикация на сайте нарушает Ваши авторские права, свяжитесь с нами электронной почтой.