Стенды для организаций и учебных заведенийот производителя

Наши новинки

Стенд "Астрономія. Сонячна система", Код 3809

Стенд "Сонячна система. Будова Землі", Код 3811

Стенд "Коронавірус", Код 4621

Комплект стендів в кабінет хімії, Код 0707

Стенд "Нова школа", Код 3003

Табличка "Осередок класу", Код 3005

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Статьи

Стенды для школ

Трудно представить современную школу без такого элемента декоративного оформления стен, как школьные стенды. Большие или маленькие, с яркой или сдержанной цветовой палитрой оформления, эти «старожилы» школьных помещений ещё долго не будут иметь альтернативной замены, так как соотношение их функциональности и цены позволяет приобрести данную продукцию школам и классам с любым бюджетом. Незаменимость информационных школьных площадок обусловлена и тем, что с их помощью легко решать организационные вопросы, консолидируя усилия учителей, школьников и родителей, а также оперативно информировать об актуальных событиях и нововведениях в жизнедеятельности школьного коллектива.
Классные уголки, стенды для школы НУШ, наглядные пособия для кабинетов или учительской, большая подборка патриотических материалов, стенды для оформления коридоров, библиотек, спортзалов, баннеры для актового зала школы — всё это в широком ассортименте представлено на нашем сайте.
Труд учителя во многих случаях будет неэффективным без визуальной поддержки в виде предметного стенда, который продублирует нужные правила, схемы или формулы и расставит верные акценты для последовательного запоминания материала изучения. Поэтому учителя заинтересованы в качественном визуальном оформлении своих классов, а мы поможем воплотить в жизнь их видение своих идеальных кабинетов.

Стенди для початкових класів

При оформленні кабінетів для учнів початкової школи потрібно використовувати як матеріали для створення навчального та розвивального середовища, так і засоби для обережного переходу малюків із дитсадівської реальності в шкільну. Науковці довели, що затишна та красива атмосфера занять має велике значення для їх продуктивності. Важливим елементом створення приємної та функціональної атмосфери кабінету є стенди для початкових класів. Наочні тематичні матеріали, розміщені на них, допоможуть школярам швидше зануритися в навчальний процес. А виховні та розважальні матеріали прищеплюватимуть навички правильної поведінки та сприятимуть формуванню єдності дитячого колективу. Особливої уваги заслуговують інформаційні майданчики для початкових класів, де буде розміщено відомості для запобігання надзвичайним ситуаціям з чіткими рекомендаціями щодо правил поводження при їх виникненні.
Активна співпраця вчителя з учнями при зміні наповнення стендів для початкових класів сприятиме формуванню креативних та організаторських здібностей школярів. А контроль за роботою дітей у вигляді вікторини чи інших методів перевірки прочитаної інформації допоможе підвищити показник корисності стендів.

Куточок природи в ДНЗ своїми руками

Характерною рисою малюків дошкільного віку є допитливість, тому залучення їх до створення куточка природи у дитсадку та догляду за окремими його елементами обов’язково сприятиме загальному розвитку малят.
Правила безпеки при оформленні куточка природи в ДНЗ самостійно:
— розташування рослинних елементів куточка не вище 1 м;
— надійне безпечне кріплення полиць для квітів;
— окремі щільно закриті контейнери для засобів догляду за рослинами.
Для дотримання єдиної стилістики оформлення куточка природи важливими є стенди, які можуть пейзажем доповнити загальну картину, та природні матеріали на зразок камінців або мушель, які теж вдало доповнюватимуть композицію. Квіти для куточків природи в дошкільних навчальних закладах потрібно підбирати за принципом привабливості, великих листочків та типовості в будові. Цим параметрам відповідають такі рослини, як бальзамін, герань, фікус. Саме за ними малюки легко зможуть доглядати, а на їх прикладі вивчати основні елементи рослин.
Календарі природи та погоди, сезонні зображення природних явищ теж є бажаними атрибутами подібних куточків та позитивно впливають на розвиток спостережливості та зосередженості дошкільнят, формують почуття любові до природи та навички піклування про улюбленців.

Матеріали для оформлення класного куточка

Створення та оформлення класного куточка не потребує особливих зусиль. Стенди подібного цільового призначення потрібно своєчасно оновлювати актуальною на поточний день інформацією. Тому доречно на класних куточках знайти місце для:
— розкладу занять;
— інформаційно-організаційних оголошень;
— фотоекспозицій, присвячених найяскравішим моментам життя учнівського колективу;
— оригінальних вітальних листівок іменинникам.
Існує багато варіантів оформлення та наповнення класних куточків, проте ваша колективна фантазія здатна створити шедевр, який обов’язково додасть позитиву до шкільних буднів та свят. Одним із варіантів оформлення таких стендів може бути використання елементів декору, що відповідають порі року за вікном приміщення. Дарунки осені, новорічна атрибутика, свіжість весняних пейзажів — всі ці декоративні деталі класних куточків сприятимуть створенню відповідної сезонної атмосфери в класі.
При виготовленні класних куточків за основу можна брати різні матеріали — пластик, картон, ватман. Головне у цьому процесі — залучення якомога більшого числа дітей до творчої колективної праці, що сприятиме зміцненню взаємовідносин між ними.
Наш сайт пропонує вам багато варіантів класних куточків з великими майданчиками для змінної інформації, що дозволяє безмежно розширювати варіанти індивідуальних оформлень стендів.

Як оформити стенд з охорони праці

Охорона праці — не просто добровільне піклування роботодавця про безпечне та зручне місце роботи кожного працівника, це законодавчо урегульований комплекс дій та засобів, що покликані зменшити, а то й зовсім звести до нуля число кількості жертв виробничого травматизму. До абсолютно нульових показників у цій сфері ще далеко, тому обладнання куточків з охорони праці на кожному підприємстві є актуальним питанням сьогодення.
Як оформити плакат «Охорона праці»
На стенді з охорони праці потрібно розміщувати:
— норми законодавчих актів відповідного напрямку;
— особливі вимоги, закріплені у внутрішній документації підприємства;
— перелік шкідливих та загрозливих факторів на даному виробництві;
— алгоритми поведінки керівництва та співробітників в надзвичайних ситуаціях;
— схеми пожежної евакуації.
Специфічні для окремого підприємства умови та ризики, знаки або схеми обов’язково повинні знайти своє місце на подібних інформаційних носіях.
У наших фахівців величезний досвід у створенні стендів з охорони праці, тому ми завжди готові врахувати всі нюанси саме вашого виробництва та створити для вас якісний та безпечний інформаційний продукт.

Оформлення класу

Затишок у приміщенні будь-якого класу сучасної української школи може створити комплексне поєднання усіх складових інтер’єру. Гармонійне поєднання стендів з іншими декоративними та функціональними елементами приміщення створить саме такий затишний куточок для навчання, в якому максимально ефективно відбуватиметься процес набуття нових знань та вмінь.
Стенди як функціональний елемент оформлення класу
Отже, ми домовились, що стенди — важлива деталь в оформленні приміщень школи. Залишилось лише зробити вибір із величезного списку наочних засобів інформації, представлених на нашому сайті. Різноманітність кольорів оформлення дозволить гармонійно завершити стиль будь-якого приміщення, а розділи сайту охоплюють весь спектр тем шкільної програми.
Візитівкою та щоденником класу часто стають класні куточки, які інформують, попереджають, вітають та ще багатьма методами спонукають школярів до активної участі в житті класу та школи.
Державна символіка як незаперечний та прекрасний атрибут оформлення шкільних стін теж займає своє чинне місце у списку стендів для оформлення класу.

Класний куточок НУШ

Актуальні на сьогодні стенди для НУШ викликають пожвавлену цікавість серед багатьох відвідувачів нашого сайту. Це зумовлено тим, що практична реалізація нової концепції навчання та виховання дітей потребує створення нових умов для всебічного розвитку індивідуальних творчих особливостей кожного школяра. Для виконання цього важливого завдання на допомогу вчителю ми створили стенди для НУШ, інформація з яких сприятиме створенню тієї академічної атмосфери в школі, що відповідатиме цілям і вимогам освітньої реформи. Класні куточки як один із різновидів нових стендів дозволять всім зацікавленим людям бути в курсі актуальних новин та подій класу та сприятимуть високому комунікаційному рівню спілкування між батьками, дітьми та вчителями. Важливою лишається роль класних куточків в процесі адаптації школярів до вимог та ритмів нової української школи.
Контроль за виконанням обов’язків черговими, оригінальні вітання іменинників, організаційні питання шкільних свят та заходів — ці та інші завдання набагато легше виконати з таким інформаційним майданчиком, як класний куточок для НУШ. Виготовлені з дотриманням всіх вимог до подібної продукції, наші красиві, практичні та безпечні стенди допоможуть зробити ваш клас сучасним та затишним.

Ряд активності металів

Кабінет хімії може здатися новачку загадковим житлом чарівника з масою незнайомих предметів на столах та незрозумілих таблиць та формул на стінах. Число Авогадро, таблиця Менделєєва, закон Ріхтера, ряд активності металів — всі ці терміни спочатку формують враження, ніби ти опинився в школі чарівників. Лише з часом отримані знання допоможуть зрозуміти, що всі ці стенди демонструють процеси та елементи, завдяки яким існує знайомий нам навколишній світ і недосяжний всесвіт.
Наш сайт у свою чергу пропонує вам чималу добірку стендів для кабінету хімії. Серед них ви знайдете і правила безпечного поводження при роботі з реактивами, і таблиці та формули, наприклад, ряд активності металів чи таблиця хімічних елементів, і портрети визначних науковців цієї галузі.
Завдяки розміщеній на стендах інформації учні навчаться розуміти та уявляти практичну сферу застосування отриманих знань. Наприклад, стенд, на якому відтворено ряд активності металів, може викликати асоціації з корпусом автомобіля, що зазнає впливу хімічних елементів та сполук. Подібні висновки можуть стати для когось першим кроком у напрямку вибору майбутньої професії, а для більшості послугують одним із доведених хімічних фактів, на яких і базується хімія як наука.
Той факт, що у нас ви знайдете стенд на будь-який смак та гаманець, не потребує доказів. Переконатися в цьому ви зможете, вивчивши наш асортимент та зробивши у нас замовлення.

Стенди для кабінету зарубіжної літератури

Літературу не випадково називають «підручником життя». В ній знайшли своє освітлення найважливіші події розвитку людської цивілізації, різні погляди авторитетних людей на значущі історичні дати. Багато персонажів іноземних авторів, які творчістю вписали своє ім’я в список видатних діячів культури, знайомі нам з дитинства. Хто з дітей не пам’ятає неслухняну Червону Шапочку або колоритного Карлсона, що живе на даху? Головні герої із творів зарубіжних письменників часто стають улюбленцями читачів і формують у дітей любов до читання, що має неабияке значення для подальшого психологічного розвитку дітей. Підтримувати, зберігати та поглиблювати це захоплення книгами повинні вчителі літератури, зокрема, зарубіжної. А найкращим візуальним помічником педагогам у цьому процесі стають стенди для кабінету зарубіжної літератури.

З їх допомогою можна презентувати книжні новинки, знайомити з зарубіжними класиками та цікавими фактами їхнього життя, вчити аналізувати твори митців художнього слова та робити правильні висновки на основі цих аналізів, що сприятиме формуванню моральних принципів та цінностей підростаючого покоління.
Сам предмет бібліографії зарубіжжя зазвичай цікавий та не нудний для більшості учнів, а вдало підібрана інформація на стендах для кабінету зарубіжної літератури спонукатиме і менш зацікавлену частину класу до активності в знайомстві з творами класиків світової літературної творчості. Наші дизайнери доклали максимум зусиль, щоб стенди для літературних кабінетів довго слугували практичним та корисним помічником педагогів.


Важливість інформаційних стендів

Шкільні стенди та інформаційні дошки для дошкільнят не мають альтернативи за співвідношенням інформативність:доступність, і тому ми впевнені, що в найближчому майбутньому вони продовжуватимуть свою місію засобу інформування та комунікації в шкільних закладах.
Шкільні стенди для інформації
Школа — це те місце, де без оперативного розповсюдження відомостей, призначених великій кількості людей, важко правильно організувати навчальний процес. Розклад занять, час роботи гуртків, поточні шкільні події та їх документальне супроводження, фотохроніка учнівського життя та їх творчі здобутки — це лише частина матеріалів, які займають своє достойне місце на шкільних експозиціях. Завдяки використанню сучасної безпечної якісної сировини ця продукція давно вже стала стильним елементом інтер’єру школи, здатним створювати затишок та акумулювати позитивну енергетику.
Інформаційні стенди для дитячих садків
Які деталі інтер’єру дитячого садочка здатні адаптувати малят до перебування у незнайомому середовищі, дати дружню пораду та вчасно похвалити за хорошу поведінку і вдалі творчі роботи, бути дороговказом та гідом серед малознайомих предметів та маршрутів? Звичайно, це стенди для дитячих садків, великий асортимент яких ми пропонуємо до вашої уваги.

Оформлення кабінету англійської мови

Хороших результатів у вивченні англійської мови можна досягти при комплексному підході до цього завдання, коли на уроках залучаються різні види пам’яті. Тому для успішного освітнього процесу потрібні різнопланові матеріали, зокрема, наочні засоби. Одним із майданчиків для розміщення важливої відповідної інформації є стенди для кабінетів англійської мови. Варіантів розміщуваних на них матеріалів безліч. Нижче ми перерахуємо лише деякі з них.
1. Комплект географічних карт англійською мовою. Може містити адміністративну та фізичну карту України та Великобританії, а також політичну карту світу. Ці навчальні засоби виконують відразу декілька функцій — сприяють розвитку просторового мислення, формують навички роботи з картографічними даними, вчать систематизувати отриману інформацію.
2. Портрети видатних діячів історії та культури Великобританії. Їхня роль — персоніфікація знань та збагачення культурного багажу учнів.
3. Демонстраційні таблиці, які забезпечать наочність при вивченні матеріалу. Серед цих стендів для оформлення кабінету англійської мови ви знайдете відомості про займенники, неправильні дієслова, граматичні часи в англійській мові тощо.
Дизайн сучасного кабінету англійської мови може мати відмінності в деталях, а в пункті відповідності освітнім стандартам всі предметні кабінети схожі між собою. Ця схожість зумовлена врахуванням інтересів школярів і допоможе створити комфортний для занять простір. Своє чільне місце в такому просторі займають стенди для кабінету англійської мови, велике розмаїття яких представлено до вашої уваги на нашому сайті.

Дропшиппинг как вид бизнес-партнерства

Что мы знаем о дропшиппинге? Для многих из наших читателей это слово покажется загадочным и сомнительным, но некоторые уже во всю практикуют этот незатейливый и современный вид бизнес-партнерства.

 

Дабы избежать сложных предисловий, попробуем начать сразу с главного. Дропшиппинг - это посредничество, предполагающее практически полное отсутствие финансовых рисков. Суть в том, что клиент покупает у Вас товар, который Вы, по факту, не видели и в глаза. Товар находится у поставщика, который дает Вам добро на продажу его товара по вашей цене и отправляет товар конечному потребителю, минуя Вас, но не ваши интересы. Основная сложность дропшиппинга заключается в поиске таких поставщиков. Еще недавно такие поставщики базировались преимущественно в таких странах, как:

 1. Китай
 2. Тайвань
 3. Сингапур

Сегодня наша компания открыта для сотрудничества по дропшиппингу в Украине. Это означает, что для создания собственного успешного партнерского бизнеса, Вам больше не нужно становиться нашим конкурентом или искать поставщиков в дальних странах. Мы открыты для всех видов сотрудничества и, более того, менеджеры нашей компании готовы оказать информационное содействие всем желающим, и предоставить необходимую консультацию по развитию этого инновационного вида партнерства. Обращайтесь к нам и начните зарабатывать с нами уже сегодня.

Стенд "Патріот"

Патріотичне виховання молоді - це запорука успішної та розвиненої країни. Зараз країна переживає непрості часи, і тільки єдність, турбота та любов до Батьківщини допоможе нам вийти з цієї кризи. Національно-патріотичне виховання починається з дитинства, тому в дітях, ще з колиски необхідно виховувати повагу до власної країни, готовність до виконання громадянського обов’язку, почуття національної гідності.

«Патріотизм – це сплав почуття й думки, осягнення святині - Батьківщини – не тільки розумом, а й передусім серцем… Патріотизм починається з любові до людини. Патріотизм починається з колиски» - В. Сухомлинський Стенд. дизайн, стенд патриот, стенд юа, країна стендів, шоп урок

На нашому сайті ви знайдете багато стендів для патріотичного куточку у школі та дитячому садку: стенд “Патріот”, банери з українською символікою, стенди з цитатами великих українців та багато іншого. Розробимо індивідуальний дизайн саме для вас!

Школьные стенды

Так ли важно обновлять школьные стенды во время летних каникул? Каждый год в образовательных учреждениях происходят определенные изменения, меняется программа обучения, появляются новые правила и так далее. И, конечно, же, учащиеся обратят внимание на то, что галерея стендов в школе обновлена.

В Украине есть ряд компаний, работающих со стендами. Среди компаний, stend.zp, stend.ua и несколько других. Максимально широкий спектр услуг предоставляет фирма Стенд Харьков, базирующаяся в Харькове, но работающая по территории всей Украины. Стенд Освита, д гранд, стенд принт, мир стендов

Здесь вы найдете школьные стенды различного назначения:

 • Стенды патриотического воспитания
 • Классные уголки
 • Стенды для учительских, столовых
 • Расписание уроков
 • Профилактика буллинга
 • Стенды НУШ и многое другое

Специально для вас мы изготовим индивидуальный стенд, соответствующий всем вашим пожеланиям. Для этого позвоните нам по контактному номеру телефона, и наш дизайнер, совместно с вами, разработает эксклюзивный вариант стенда, баннера.

 

Шкільні інформаційні стенди. В чому особливість?

У виготовленні інформаційних стендів, без розуміння їх головного призначення, не рідко відбувається лише спроба "красиво" заповнити простір стін, розмістивши кілька яскравих плям на монотонному фоні пофарбованих стін. Тому повертаємося до головного. В чому ж особливість шкільних інформаційних стендів?

Стенди для школи - це важлива і актуальна інформація для учнів, яка наочно, доступно, надійно і безпечно розміщується на носіях, закріплених на стінах коридорів, кабінетів, класів.

Відповідно, в порівнянні зі стендами інших організацій, ці стенди відрізняються в першу чергу:

 • привабливою візуалізацією теми (графічний фон, загальнозрозуміла символіка, природна палітра кольорів, шрифти, які читаються, з комфортними міжстроковими відстанями і полями)
 • простотою і зрозумілістю інформації для дитячої аудиторії, вираженою в заголовках і текстах (Наш клас, Розклад уроків, Наші відмінники і т.д.)
 • практичністю конструкції в умовах шкільного середовища (кишені не відвалюються при необережному дотику; інформація легко змінюється, і може бути захищена від  дитячих написів)
 • безпечністю для здоров'я дітей використовуваних матеріалів
 • і, звичайно, вартістю, яка не повинна перевищити бюджет.

Читать полностью

Мы работаем для Вас!

Наш стенд маркет

Наша компанія займається виготовленням стендів, табличок, банерів, в’їзних знаків. Ви маєте можливість відвідати наш стенд маркет, та обрати стенд, який необхідний Вам. Від декору шкільного кабінету до візитної картки міста – в’їзного знаку, на будь-який смак та за доступними цінами. Якщо ж Ви не знайшли необхідний стенд чи табличку, наші професійні дизайнери створять макет за Вашими побажаннями.

Ми гарантуємо якість, адже повністю контролюємо процес виготовлення на власному виробництві.

Як у справжньому стенд маркеті постійним клієнтам знижка. А при замовленні на суму 2000 грн, доставка на відділення пошти безкоштовна.

Звертайтесь до нас і ми з радістю допоможемо Вам прикрасити Ваше місто - від дитячого садочку до в’їзду в населений пункт.

Галерея стендів

Компанія Stend.kharkov  вже багато років виготовляє  стенди для шкіл, ліцеїв, дитячих садків, Вузів та професійний закладів освіти. Наші замовники дуже вдячні і надсилають фото своїх змінених закладів. Ми створили свою Галерею стендів. І ось невелика її частина.

Результаты поиска

Малинівський ліцей №1

Купити, замовити стенд дуже просто - натисніть кнопку «Купити» або зателефонуйте нам за телефонами: (057) 756-80-37, (068) 07-98-474, (095) 40-11-425, (093) 775- 80-87.

З радістю доставимо Вам стенди в будь-який куточок України (Київська область і Київ, Лисичанськ і Кам'янець-Подільський, Харків, Харківська область і Львівська область, Львів, Одеса та Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, Суми і Кіровоград, Донецьк і Вільногірськ, Миколаїв, Миколаївська область , Хмельницький, Хмельницька область, Горлівка і Запоріжжя та Запорізька область, Бердянськ і Кривий Ріг, Рівне і Луганськ, Павлоград, Вінниця та Вінницька область, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Керч, Нікополь Дніпродзержинськ, Чернівці , Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Алчевськ)

Впровадження медіаосвіти

Інформаційний потік у наш час настільки значний, що непідготовленій людині в морі інформації без перебільшення можна потонути. До цього додається ще й загроза повірити недостовірній інформації.

Тому в XXI столітті «володарем світу» є не той, «хто володіє інформацією», як зазначав відомий британець, лауреат Нобелівської премії Вінстон Черчилль, а все-таки той, хто вміє цю інформацію фільтрувати.

Про незаперечний вплив медіа на особистість свідчать і дані соціологічного дослідження. За його результатами, у середньому старшокласники проводять в Інтернеті близько семи годин на добу. Щодня спілкуються в соціальних мережах більшість педагогів та майже 95% учнів старших класів.

Тож як дітям XXI століття осмислити все побачене, почуте, прочитане, обрати з усього інформаційного здобутку найцікавіше і потрібне їм і, нарешті, як не загубити себе серед знаків, звуків, малюнків, кадрів?

Тотальна доступність інформації будь-якої якості, зокрема низькопробної та шкідливої, визначає гостру необхідність впровадження в освітній процес медіаосвіти як важливого чинника формування стійких моральних цінностей, уміння критично мислити, аналізувати зміст засобів масової комунікації, протистояти потенційно шкідливим впливам медіа.

Впровадження медіаосвіти сприяє запобіганню маніпулюванням інформацією, запобіганню кіберзлочинності, умінню шукати й працювати з інформацією, умінню спілкуватися, дискутувати, висловлювати й аргументувати власні думки, формуванню критичного підходу до аналізу інформації та критичного мислення.

Країна стендів

04.03.2020

Тема української освіти завжди є дуже актуальною у багатьох куточках світу, адже Україна щороку випускає тисячі висококваліфікованих спеціалістів та приймає до своїх стін тисячі нових студентів, багато з яких їде до нас навчатися з за кордону.

Усі вони цінують якість знань, отриманих у стінах обраних ними вищих учбових закладів, яких, до речі, в нашій країні декілька сотен. Стенди з різних дисциплін, розташовані в кабінетах і коридорах мають на цю тенденцію особливий позитивний  вплив, надаючи майбутньому фахівцю необхідні положення з того чи іншого предмету, а також організаційну інформацію. Саме такі стенди Ви можете замовити в нашої команди, яка вже понад десять років в Україні є безперечним лідером у галузі стендів та інших елементів інформативного оформлення. Переваг у нашої продукції безліч, але головні з них це:

 • Власне виробництво та якість від виробника.
 • Ціна, яка формується без посередників.
 • Ретельний підбір дизайнерів до штату.

Географія нашої роботи - це не тільки Харків, у якому базується наша компанія, але і вся країна. Стендів, які ми виготовляємо, багато і на заході, і на Слобожанщині, і на півночі і у центрі. А службу доставки Ви можете обрати ту, яка для Вас є більш зручною. Зателефонуйте нам, та дізнайтеся про деталі нашої роботи та різноманітність запропонованого асортименту.


Таблички

28.02.2020

Человека встречают по одежке, а компанию - по табличке. Именно поэтому, такая табличка должна быть качественной, информативной и привлекательной. Являясь визитной карточкой компании и одним из элементов наружной рекламы, она играет важнейшую роль в восприятии имиджа всего, что бы она ни представляла. Обычно, на таком указателе размещается следующая информация:

 • Название компании
 • Время приема
 • ФИО должностного лица
 • Номер кабинета

Указатель подобного назначения размещается как внутри помещения, так и снаружи. Во втором случае, он должен быть изготовлен из более прочных материалов, устойчивых к переменчивым погодным условиям. Тем не менее, подобное условие не сужает разнообразие цветовых вариантов.

Если Вам необходимо выполнить табличку в индивидуальном или корпоративном стиле без качественных потерь, команда наших дизайнеров и мастеров с легкостью справится с этой задачей. Достаточно связаться с нашим менеджером, озвучить пожелания, и Вы в полной мере сможете оценить диапазон предлагаемых нами решений.

Другие статьи...
Мы в Инстаграме:

Мы в Инстаграме:

Любое использование материалов сайта возможно только при согласии администрации.

Если какая-либо публикация на сайте нарушает Ваши авторские права, свяжитесь с нами электронной почтой.