Стенды для организаций и учебных заведенийот производителя

Наши новинки

Стенд "Астрономія. Сонячна система", Код 3809

Стенд "Сонячна система. Будова Землі", Код 3811

Стенд "Коронавірус", Код 4621

Комплект стендів в кабінет хімії, Код 0707

Стенд "Нова школа", Код 3003

Табличка "Осередок класу", Код 3005

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Комплект стендів для маркування, Код 1729

Информация: Ваш браузер не принимает cookies. Если Вы хотите положить товары в Вашу тележку и купить их, то Вам необходимо включить cookies.
Сортировать по:

Карман пластиковый обьемный

20.00грн

Код-8301 Размер в ассортименте Цена от 20грн
[Подробнее]
Кармани для стендів

12.00грн

Код-8300 Розмір в асортименті Ціна від 12 грн
[Подробнее]

  • «« В начало
  • « Предыдущая
  • 1
  • Следующая »
  • В конец »»
Результаты 1 - 2 из 2

Кишені

Сучасна людина за місяць отримує та оброблює стільки інформації, скільки людина 17 сторіччя — за все життя. Без доступу до інформаційних джерел неможливо уявити життя кожного з нас. Наш мозок зберігає лише незначний відсоток того інформаційного потоку, що проходить через людину. Допомогти зберігати в пам’яті потрібні відомості, акцентуючи на них увагу та дублюючи на власних інформаційних ресурсах — одне із завдань закладів освіти, підприємств та організацій. Стенди — найкращий інформаційний майданчик для розміщення актуальних та важливих відомостей. Їхнє кишенькове оформлення значно розширює кількісні можливості розміщуваної на них інформації. Завдяки кишеням з безпечного пластику ви відкрито та прозоро розмістите всю інформацію для вашої аудиторії. Розміри кишень представлені асортиментом від формату А6 до формату А1, ціни теж варіюються в залежності від розміру.
Ви можете придбати наші готові шкільні стенди, інформаційні щити для офісу чи підприємства, стенди для ДНЗ з кишеньковим оформленням. Також у переліку нашої продукції є пластикові кишені для придбання як окремі одиниці товару — з їх допомогою можна власноруч змайструвати стенд або оновити та доповнити вже наявний. Пласкі чи об’ємні кишені застосовувати в оформленні — вирішувати вам в залежності від цільового призначення виробу.
Стенд «Щоденні новини», куточок здоров’я, календар погоди — ви легко продовжите список застосування кишень в оформленні стендів. Ми ж гарантуємо високу якість та безпечність наших товарів.

С помощью отдельных карманов для стенда вы сможете своими руками изменять, создавать и обновлять стенды. Карманы изготовлены из прозрачного пластика 0,4мм.Мы в Инстаграме:

Мы в Инстаграме:

Любое использование материалов сайта возможно только при согласии администрации.

Если какая-либо публикация на сайте нарушает Ваши авторские права, свяжитесь с нами электронной почтой.