Стенды для организаций и учебных заведенийот производителя

Наши новинки

Стенд "Доброго ранку", Код МК141

Стенд "Мовна скарбничка", Код МК126

Стенд "Люблю Україну", Код МК125

Стенди для методичного кабінету, Код 4417

Стенд "Моє рідне село", Код Г589

Оформлення їдальні, Код 4716

Стенд "Меню", Код 4715

Стенд "Астрономія. Сонячна система", Код 3809

Стенд "Сонячна система. Будова Землі", Код 3811

Стенд "Коронавірус", Код 4621

Комплект стендів в кабінет хімії, Код 0707

Стенд "Нова школа", Код 3003

Табличка "Осередок класу", Код 3005

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Статьи

Виготовлення об'ємних вуличних табличок

 

Оформлення шкільних їдалень

Купити стенди в їдальню.

Раціональне  харчування – необхідна умова здорової дитини. В закладах освіти під час проведення уроків,  позакласних заходів ведеться профілактична робота щодо формування принципів здорового харчування та формується культура правильного  споживання продуктів. На допомогу  у вирішенні цього питання  прийде наглядність у вигляді стендів, комплектів стендів, на яких розміщується інформація про правила поведінки під час прийому їжі, інформація щодо впливу харчування на здоров’я, яка подається змістовно та креативно  в доступній для сприйняття здобувачами освіти  відповідного віку формі.

Приміщення для прийому їжі повинні містити візуальні матеріали, спрямовані на популяризацію здорового харчування. На стендах чи картинках повинна бути розміщена цікава та доступна для дітей всіх вікових груп інформація про користь і важливість вживання щодня  овочів, фруктів та ягід.

Наша компанія пропонує Вам різноманітні стенди  для оформлення їдальні:

- “Вітаміни”.

- “Поживна цінність продуктів”.

- “Денний раціон харчування школяра”.

Дизайнери нашої компанії виготують комплекти стендів або підготують для вас проєкт оформлення всіх залів, де діти харчуються. Яскраві кольори, мінімум тільки самого необхідного тексту, прості графіки - вся ця інформація розміщується на стінах згідно всім законам сприйняття та сучасному підходу до харчування.

Важливою умовою здорового харчування є дотримання гігієни. Миття рук водою з милом перед прийомом їжі є обов’язковим заходом для запобігання поширенню  інфекцій серед дітей. Щоб навчити дітей правильно мити руки недостатньо їм розповісти, як це робити. Ми пропонуємо розмістити в доступних місцях таблички – нагадування та стенди:

Правила етикету за столом”.

“Як правильно мити руки”.

«Гігієна рук – твоє здоров’я»

Для ознайомлення батьків із нововведеннями в шкільному харчуванні ми пропонуємо виготувати стенди із матеріалами про зміни в харчуванні за Клопотенком, «Про використання цукру та солі: плюси та мінуси»,   а також виготуємо інструкції для працівників їдалень. . Зміни в шкільному харчуванні ляжуть в основу змін культури їжі в суспільстві – бо зможуть змінити смакові звички дітей і дорослих та зробити харчування корисним.

Це лише декілька прикладів стендів для їдальні, ви можете обрати будь-який макет та замовити виготовлення індивідуального варіанту. Для замовлення вам достатньо зв’язатися з нашим спеціалістом за контактним номером телефону,  потім прислати нам текст та зображення, які будуть на вашому стенді чи композиціях стендів.  При виготовленні продукції, ми використовуємо тільки високоякісні матеріали,  безпечні та екологічні фарби. Наші стенди відповідають усім світовим стандартам якості, вони довговічні та прості в експлуатації. Наша доставка працює по всій Україні. Ми чекаємо ваших замовлень.

Як замовити, придбати таблички на будинки

Сучасна людина живе в інформаційному просторі реклами. Іноді ця інформація нам подобається та викликає відчуття емоційної насолоди, а  іноді – здається зайвою. Проте є вид інформації, без якого неможливо уявити наших міст,  сіл та селищ, установ,  який просто життєво необхідний  – це таблички з назвами вулиць, установ, прізвищами на кабінетах і цифрами на будинках.

Завдяки табличкам на будівлях, вказівним, навігаційним і інформаційним знакам нам набагато зручніше орієнтуватися  в маленьких селах та великих містах, під час екскурсійних та ділових поїздок. Кожне місто багате своїми досягненнями, красивими архітектурними будівлями, пам'ятниками і пейзажами. Завдяки впорядкованим вулицям за допомогою  табличок і покажчиків, Ви  можете легко знайти  житловий будинок чи архітектурну споруду.  Фахівці нашої компанії допоможуть впорядкувати вашу вулицю, приміщення та виготують для вас різноманітні таблички:

таблички  для кабінетів;

✔  таблички на двері;

✔  фасадні таблички;

✔  таблички на замовлення;

Наші дизайнери  креативно підійдуть до створення художнього образу ваших табличок, показчиків, які внесуть індивідуальність і оригінальність в оформлення закладів освіти, житлових будинків, вулиць та міст. Ви можете замовити таблички та показчики з декоративними елементами: української символіки, символів-оберегів, векторних і растрових зображень. Такі таблички  виконують не тільки інформаційну функцію, а й служать прикрасою і захистом для будинку і його мешканців.

Фахівці нашої компанії виконають адресні таблички, покажчики і різні знаки з наступних матеріалів:

 • акрилу;
 • пластику;
 • композитних матеріалів.

Наша компанія запрошує до співпраці  на взаємовигідних умовах  керівників підприємств, організацій, установ, юридичних та фізичних осіб, які, згідно зі своїми посадовими обов’язками, відповідальні за наявність на кожному будинку номерних знаків з покажчиками, назв вулиць, провулків.

Ціни, подані на сайті, дійсні для роздрібних замовників, оптові ціни починаються при замовленні від трьох табличок (про оптові ціни дізнавайтесь у менеджерів).

Наші дизайнери виконають ваші замовлення табличок, показчиків відповідно до стилю ваших приміщень  та  архітектури  споруд та вулиць.

Для замовлення адресної таблички і покажчиків телефонуйте за номером телефону нашого сайту.    Наші фахівці  проконсультують вас з усіх питаннь, узгодять з Вами матеріали, розміри, ціни та основні параметри по замовленню товару.

Ми зробимо доставку по всій Україні і не тільки у великі міста - Київ,Львів, Харків, Камянець-Подільський, Дніпропетровськ, Луганськ, Запоріжжя, Полтаву, Кривий Ріг, Одесу, Кіровоград,  але й по області в територіальні громади, села та селища. Доставляємо зручним для Вас способом. Чекаємо на ваші дзвінки та замовлення.

Купити стенди з профілактики коронавірусу

Вищі навчальні заклади створюють багато способів взаємодії людей. Території цих закладів заповнені навчальними корпусами і гуртожитками, де студенти контактують між собою.Тому під час пандемії важливою умовою профілактики захворювань є навчання студентів і персоналу профілактиці гострих захворювань за допомогою класних годин, плакатів, стендів і оголошень. Наша компанія пропонує стенди різноманітної тематики, які поінформують про заходи щодо попередження та запобігання вірусним захворюванням. На стендах ми можемо розмістити таку  інформацію  «Як захиститися від коронавірусу», «Коронавірус:профілактика інфікування», «Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19»,

Нефармацевтичні засоби захисту - це заходи направленні на попередження поширення респіраторних захворювань за допомогою не медикаментозних засобів. НЗЗ можуть допомогти людям захистити себе та інших від зараження і поширення респіраторних захворювань. Пропонуємо в коридорах, аудиторіях, фойє розмістити інформаційні стенди з Рекомендаціями щодо профілактики захворювання на COVID-19. Ось кілька важливих кроків для захисту себе і інших від зараження і поширення респіраторних захворювань як у ВНЗ, так і за його межами (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов'язково зверніться до свого сімейного лікаря/студентської поліклініки):

-         Тримайтеся подалі від інших людей, якщо ви захворіли або одягайте одноразову медичну маску

-         Не відвідуйте навчальні кімнати та тримайтесь на відстані не менше 2 м від інших осіб до повного одужання.

-         Дотримуйтесь дистанції. Люди, хворі на респіраторні захворювання, можуть поширювати вірус на інших людей на відстань до 1 м.

Респіраторні захворювання, такі як грип чи COVID-19 дуже легко поширюються. Тримайтеся подалі від хворих людей.

Зупинити поширення вірусів можливо, якщо виконувати кашльовий етикет.

При кашлі або чханні прикривайте ніс і рот одноразовою серветкою, це допомагає попередити поширення вірусу через ваші руки та поверхні.

Мийте руки

Ретельно і часто мийте руки з милом і теплою водою.

Якщо мило і тепла вода недоступні, використовуйте спиртовмісний антисептик для рук з вмістом спирту не менше 60%.

Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаєтеся

Клавіатури, пульти телевізорів, мобільні телефони, столи та дверні ручки слід чистити часто і ретельно.

Будьте поінформовані.  Команда наших дизайнерів завжди готова до співпраці з клієнтом, і,  якщо на нашій вітрині ви не знайшли бажаного товару, то ми завжди готові створити той стенд, який за змістом, кольором, розміром та шрифтом тексту, кількістю і форматом кишеньок задовольнить саме ваш вибір. Купити стенди для кафедр і кабінетів можна за допомогою відповідної опції сайту, а можна здійснити замовлення та з’ясувати всі питання за телефонами офісу.

Бажаємо всім 36,6.

Як оформити кабінет географії

Завдяки досвіду та зусиллям вчителів-предметників будь-який шкільний кабінет може стати ефективним інструментом навчання та продуктивним середовищем отримання нових знань. Атмосфера кабінету географії безпосередньо пов’язана з бажанням дітей осягати предмет вивчення. Тому однією з важливих задач викладача географії є створення середовища, яке буде мотивувати учнів до якісного поглибленого ознайомлення з третьою планетою від Сонця, природними особливостями нашої країни та принципами розумного співіснування людини й природи.
Оформлення кабінету географії потрібно здійснювати предметами, які сприятимуть підвищенню цікавості школярів до географічних фактів та допомагатимуть вчителю наочно демонструвати матеріал тем уроків. Глобуси, комплекти географічних карт, зразки корисних копалин, гірської породи, продукції вітчизняних промислових комбінатів — обов’язкові атрибути шкільного географічного кабінету. Підберіть до цієї колекції відповідні стенди з відомостями про рослинний та тваринний світ планети, її корисні копалини та екологічні проблеми, доповніть інформаційними дошками, що знайомлять з адміністративно-територіальним поділом, допомагають слідкувати за погодою та зміною сезонів — і ви отримаєте відповідь на питання: «Як оформити кабінет географії». Хочете надати креативного та сучасного вигляду предметному кабінету — дійте нестандартно. Роза вітрів на стелі приміщення, наліпки на підлозі, незвичний текст на табличці для дверей, світлини шкільних подорожей та екскурсій на презентаційних дошках допоможуть кабінету набути індивідуальних рис та працюватимуть на підвищення зацікавленості дітей предметом освоєння.
Хороші засоби декорування навчальних класів мають бути інформативними та естетично привабливими. Ми рекомендуємо скористатися послугами професійних дизайнерів — так ви гарантовано привернете увагу дітей до адресованої їм інформації. На нашому сайті ви можете ознайомитися зі зразками продукції, створеними справжніми професіоналами. Наші менеджери проконсультують вас на тему як оформити кабінет географії та допоможуть підібрати такі географічні плакати, які сприятимуть створенню в окремо взятій школі привабливих та функціональних географічних куточків. Доставляння стендів здійснюємо по всій Україні, гарантуємо оперативне обслуговування та невисокі ціни на продукцію при її незмінно високій якості.

Правила дорожнього руку для школярів

Навчання дітей правилам дорожнього руху - важлива частина виховного та освітнього процесу. Згідно з даними статистики по зроблених ДТП в нашій країні, ця проблема дуже актуальна. У новому матеріалі поговоримо про те, навіщо дітям знати ПДР, з якого віку починати вчити правила і як організувати цікаві та ефективні заняття по дорожньої грамотності.

Дитячі садки та школи грають головну роль в формуванні у дітей навичок і знань про безпечну поведінку на дорогах. Саме в стінах освітніх установ починається вивчення ПДР, і діти дізнаються про такі поняття, як «пішохід», «транспортний засіб» та «аварійність».

В силу віку діти не володіють необхідною психологічною реакцією, властивої дорослим:

 • не можуть визначити рівень безпеки,
 • не вміють оцінювати відстань,
 • не можуть управляти своєю поведінкою,
 • часто переоцінюють свої здібності, вважаючи себе швидкими.

Безпека дитини на дорозі буде залежати від того, наскільки якісно він навчений правилам дорожнього руху. Починати навчання потрібно з самого раннього віку в дитячому садку, а потім постійно освіжати і поповнювати ці знання в школі. Тільки так можливо знизити кількість скоєних ДТП з дітьми. Всю цю наочну інформацію можна розмістити на стенді у коридорі школи чи садочку, щоб дітям було легше її запам’ятати. На стендах може бути розміщена різна інформація, залежно від віку дітей. У 3 роки дитина знає, що таке світлофор і значення всіх його кольорів. Розуміє призначення зебри. В 4-5 років через гру і мультики в ненав'язливій формі вивчає основні правила дорожнього руху. У 5 років вміє сам переходити дорогу, користуючись зеброю або підземним переходом. Знає про заборону не грати поблизу проїжджої частини. У 6-8 років знає правила поведінки на дорозі без тротуарів. Вміє правильно обходити різні види транспорту. Учень середніх класів володіє знаннями про дитячий травматизм і наданні першої допомоги. Знає ПДР при їзді на велосипеді. Старшокласник володіє знаннями про форми правової відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Одне з головних умов успішного вивчення правил дорожнього руху - створення в школі та ДНЗ необхідної матеріальної бази і розвиваючого середовища. Важливо всебічно підходити до навчання: організовувати екскурсії по місту, разом з дітьми спостерігати за рухом транспорту, вивчати дорожні знаки. Хороший ефект дають бесіди з представниками поліції. Також важлива і творча складова: малювання плакатів на тему ПДР, ліплення, ігрові ситуації.

Один з кращих способів вивчення ПДР в школі та ДНЗ - організація мобільного автомістечка. Це навчальний комплекс зі світлофорами, зеброю і дорожніми знаками, за допомогою якого діти програють реальні ситуації, які можуть трапитися з ними на дорогах. Автомістечко можна розмістити як в приміщенні, так і на вуличній території школи або садочка.

Замовити стенди з правилами дорожнього руху ви можете на нашому сайті. Якщо не знайшли стенда, який Вас задовольнить, звертайтеся до нас за телефонами, по електронній пошті або у мессенжерах і ми розробимо макет згідно Ваших побажань.

Знаки безпеки

Знаки безпеки є графічним зображенням символів небезпеки, які повинні бути інтуїтивно зрозумілими кожному. Їх основною функцією є попередження, заборона, інформування, та наказ робити чи не робити ті чи інші дії. Вони повинні привертати увагу і бути максимально помітними.

Одна з вимог українського законодавства і державної служби України з надзвичайних ситуацій є розміщення знаків безпеки на підприємствах, в освітніх,соціальних установах та інших приміщеннях в яких працюють люди.  Розмір знаків залежить від того, на якій відстані вони будуть розташовані від спостерігача. Мінімальна відстань повинна бути до 5 метрів, максимальною є відстань у 80 метрів.

Знаки безпеки виготовляються згідно ДСТУ.

При виробництві знаків безпеки ми виготовляємо їх згідно ДСТУ ISO 6309:2007. Ці стандарти стосуються не лише розмірів, але й кольорової гами. Знаки червоного кольору сигналізують про небезпеку і відносяться до заборонних. Жовті знаки відносять до категорії попереджувальних. Сині в свою чергу інформують та наказують. Зелені – кажуть про безпеку. Символ - зображення зазвичай розташований у центрі знака та виконаний у чорному кольорі.

За допомогою знаків пожежної безпеки ви зможете знайти шлях евакуації при пожежі, місце де розташований вогнегасник. За їх допомогою ви дізнаєтесь, що неможна доторкатися до обладнання. Табличка підкаже що воно під напругою. Під час екстреної ситуації знаки допоможуть виконати ті чи інші дії, щоб уникнути травм та уникнути небезпеки.

Де купити знаки безпеки?

Яскраві, гарні і якісні знаки, що привертають увагу Ви можете придбати у нашому Інтернет магазині стенд Харків. Вигідні ціни, якісне виконання, широкий асортимент. Знаки виготовляємо лише з довговічних матеріалів які можуть використовуватись як у приміщенні, так і у при жорстких вуличних умовах. Завдяки тому що вони стійкі до впливу навколишнього середовища, вони прослужать вам багато років. Ви можете замовити знаки з асортименту представленого у нашому магазині, або замовити розробку власного індивідуального дизайну. Не дивлячись на умови ДСТУ на таких знаках може бути розміщена додаткова інформація. Наприклад логотип Вашої компанії або організації.

Якщо ви хочете зробити оптове замовлення, то звертайтеся до наших менеджерів і вони спеціально для вас прорахують суму з привабливою знижкою.

Доставляємо у будь-який куточок України поштовими службами у найкоротші терміни.


Оформить кабинет математики

Как оформить кабинет математики стендами
Для того, чтобы кабинет математики соответствовал санитарно-гигиеническим рекомендациям по оснащению учебных помещений и способствовал улучшению результатов осваивания сложной точной науки, нужно все детали оформления комнаты подбирать так, чтобы каждый элемент декора и интерьера работал на повышение эффективности работы педагогов и стараний детей. Оформить кабинет математики без современных наглядных средств информирования невозможно. Ведь атмосфера помещения, которая располагает к встрече с новым и неизведанным, достигается многими деталями его оформления, в том числе с помощью визуальных средств ознакомления с интересным захватывающим миром математических измерений и вычислений. Стенды, баннеры для кабинетов математики — замечательный инструмент превращения обычного школьного класса в уютное царство чисел, таблиц, формул и теорем. Купить плакаты для предметного учебного кабинета стоит ещё и из соображений привлекательности таких конструкций.
Купить качественные недорогие стенды для кабинета математики
Сотрудничество с профессиональными производителями стендов откроет перед вами широкие возможности выбора стиля, цвета, параметров изделия так, чтобы гармонично дополнить или завершить концепцию создания интерьера заведения. Собственное производство позволяет нам предлагать своим потенциальным заказчикам большой ассортимент готовых информационных пластиковых досок и услуги по разработке (бесплатной) и изготовлению новых эксклюзивных площадок для размещения всевозможных, в том числе и математических, сведений. Оформить кабинет математики стендами нашего производства недорого и просто. К тому же мы гарантируем оперативное выполнение заказов и доставку по всей Украине.
Если вы ставите перед собой цель продемонстрировать сложность и чёткость науки чисел и измерений, и в то же время показать привлекательность и гармоничность мира живой математики, вам стоит должное внимание уделить всем деталям декорирования пластиковых информационных досок для соответствующего кабинета. Наши специалисты всегда готовы помочь оформить стильный современный кабинет математики качественными недорогими стендами. Контактируйте с нашими менеджерами посредством устных и письменных обращений, и они окажут всяческое содействие для того, чтобы вы смогли купить удачные стендовые экземпляры для оформления многообразных функциональных математических уголков.

Заказ стенда

Перед тем как заказать стенд, изучите обширный выбор товара расположенного на нашем сайте. Все товары для удобства распределены по категориям интернет каталога. Такой подход значительно облегчает выбор стендов. Выбрав категорию, просмотрите все интересующие в ней товары и выберете подходящий или максимально соответствующий Вашим требованиям. Любые изменения (формы, цвета, подписей, информационных блоков) бесплатны. На цену будет влиять только размер выбранного вами изделия. Для нас очень важно, чтобы наглядные пособия стали для Вас надежными помощниками и украшениями учебных, производственных или других помещений. Наши менеджеры помогут вам сделать выбор или посоветуют и подберут нужный вам стенд. Мы гордимся разнообразием предоставленных макетов представленных в онлайн магазине.

Мы предлагаем следующие услуги:

 • В любой макет, представленный у нас, Вы можете внести правки;
 • Изготовление изделий по вашим эскизам, рисункам, наброскам;
 • Изготовление отдельных элементов композиции, а не полного комплекта;

Вся наша продукция пользуется большой популярностью у наших покупателей. Все наши клиенты уже успели убедиться в высочайшем качестве нашей продукции.

Преимущества заказа стендов с индивидуальной разработкой

Если вы решили делать заказ, то стоит воспользоваться следующими советами. С их помощью вы сможете распределить свое время и средства  максимально эффективно. Для начала Вам стоить совершить заказ любым удобным для вас способом: совершить звонок по телефону в рабочее время, сделать заказ с помощью специальной формы на сайте, написать нам в viber или же оставить сообщение на наш электронный адрес. Когда заказ подтвержден, мы с Вами определяем размеры, материал изготовления, форму изделия, цветовую гамму макета, количество и типоразмер пластиковых карманов. Если вы хотите разработать свой макет, то сначала проконсультируйтесь с нашими менеджерами и они подскажут Вам на что нужно обратить внимание.

Для запуска стенда в работу утвердить окончательный вариант макета с изменениями.

Оплатить товар вы можете одним из удобных для вас способов:

- при получении на отделениях новой почты, укрпочты или деливери (В этом случае предоплата не требуется, но почтовые службы берут комиссию за перевод средств отправителю);

- на расчетный счет нашей организации (Можно оплатить через приват 24 или любой другой интернет банкинг. Требуется полная предоплата);

- оформление пакета документов для перечисления со счета организации (В этом случае так же требуется полная предоплата).

Таблички на вулицю

Сьогодні, напевно, важко знайти організацію, офіс або магазин, що не використовує інформаційні таблички. Вони особливо актуальні в великих містах і виступають орієнтиром певної компанії. Замовити таблички на двері, будинок, ворота, обладнання, кабінети можна на нашому сайті. Вони можуть бути з будь-яким вмістом. У нашій компанії часто замовляють офісні таблички на двері, з текстом «не заходити» або «графік роботи». Виробництво табличок покажчиків не займає багато часу. Ми виготовимо виріб будь-якої складності в мінімальні терміни.

Таблички виготовляються різних форм, розмірів і стилів. Тут необхідно приділити увагу всім деталям: шрифту, розміру тексту, текстовому оформленню та ефектів. Вони можуть служити невід'ємним елементом декору і в той же час нести важливу інформацію для оточуючих. Кожному з нас доводилося бачити креативні таблички з адресою. Їх розміщують як на житлових будинках, так і на комерційних приміщеннях. Оригінальна адресна табличка на будинок виглядає в рази краще, ніж звичайна, що використовується масово.

В процесі виготовлення застосовуються найрізноманітніші матеріали. Великою популярністю користуються інформаційні таблички композиту, ПВХ та полістиролу. Адресні таблички на замовлення бувають об'ємними і плоскими. Для виготовлення знадобитися від декількох днів до тижня.

Таблички на двері в офісах несуть важливу інформацію про компанію та її структурні відділи. Їх розміщують в бізнес центрах, адміністративних будівлях та в навчальних закладах. Таблички використовуються в закритих приміщеннях, так як немає впливу навколишнього середовища вони можуть служити довгий період часу. Відмітна особливість таких табличок - строгий дизайн. Це обов'язковий атрибут будь-якої солідної компанії. Крім того, це прояв турботи про своїх покупців, адже даний інформаційний матеріал дозволяє швидко зорієнтуватися серед великої кількості кабінетів.

Вуличні покажчики відрізняються довговічністю і надійністю в експлуатації. Замовити фасадні таблички (Харків) за низькими цінами можна на сайті stend.kharkov.ua. Незалежно від погодних умов вони довгий період часу будуть залишатися в презентабельному стані. Доступна ціна на всі види вуличних таблиць приємно здивує кожного.

Стенди, банери в кабінет фізики

Наочні засоби декорування кабінету фізики — незамінні елементи створення ефективної навчальної атмосфери класу. Стенди та банери, які ілюструють, пояснюють та дублюють окремі важливі й базові теми шкільного курсу фізики — надійні джерела отримання знань, відмінні помічники педагогів та школярів у процесі освоєння нелегкої науки.
Належність фізики й астрономії до точних наук потребує при виготовленні стендів та банерних полотен для відповідного предметного кабінету ретельного підходу до усіх деталей оформлення інформаційних конструкцій. Тому якщо перед вами постало питання оновлення засобів оформлення шкільного кабінету, радимо скористатися послугами професіоналів.
Купити професійні стенди для кабінетів фізики й астрономії
На протязі багатьох років ми виготовляємо плакати, банери, вивіски, таблички для сучасної української школи. На нашому сайті ви можете ознайомитися з каталогом готової продукції компанії. Власне виробництво з новітнім устаткуванням та штат висококваліфікованих фахівців сприяють тому, що ми міцно зайняли свою нішу на ринку стендової продукції. Тому рішення купити стенди на сайті d-grand.com — вторований шлях придбання товарів, виготовлених професіоналами на професійному обладнанні. Цей чинник є важливим і тоді, коли ви маєте потребу у створенні плакатів нестандартного формату чи наповнення. Індивідуальний підхід до кожного клієнта надає останнім змогу купити стенди, створені за безкоштовними дизайнерськими проектами, в яких буде враховано особисті потреби та запити замовників. Ціною та якістю наших товарів ви будете задоволені у будь-яких варіантах співпраці з компанією.
Різновиди плакатів для оформлення фізичного кабінету
Які ж стенди для кабінету фізики можна купити на сайті?

 • 1. Перелік та деталізація фізичних законів.
 • 2. Стендові композиції зі стилізованими класними куточками, острівцями безпеки та тематичними фізичними матеріалами.
 • 3. Міжнародна система одиниць.
 • 4. Банерні полотна з висловами та цитатами визначних науковців фізичної галузі.
 • 5.Матеріали для знайомства з фізичними термінами, формулами, явищами.
 • 6. Астрономічні факти, таблиці, схеми тощо.

Не знайшли у списку потрібний стенд? Із задоволенням створимо новий об’єкт оформлення вашого кабінету фізики та доставимо його у будь-яку точку України. Звертайтесь — чекаємо замовлень. Телефон, вайбер та електронна адреса — у верхній частині сайту.

 


Замовити стенд

У якому випадку може бути необхідно замовити стенд? Таких випадків дуже багато, адже стенди необхідні майже у всіх сферах:

 • навчальні та дошкільні заклади
 • підприємства
 • адміністративні заклади
 • сільради
 • магазини та супермаркети
 • комерційні та державні підприємства
 • військові частини та підрозділи

Наша компанія за більше, ніж 10 років професійної роботи, змогла завоювати довіру та любов клієнтів по всій Україні. Нам однаково довіряють як невеликі сільські дитсадки, так і власники великих підприємств. На сайті нашої компанії ви знайдете сучасні та креативні стенди та банери різної тематики, розроблені командою наших професійних дизайнерів.

За вашим бажанням, ми розробимо ексклюзивні варіанти стендів та банерів для вашої компанії. Звертайтесь до наших менеджерів, і вони підберуть для вас найкращий варіант стендів. Телефонуйте нам вже сьогодні!

Стенди для учительської

Сучасна система освіти потребує від вчителя постійного вдосконалення своїх знань та навичок, тому вчителі не тільки проходять курси підвищення кваліфікації, але й самостійно навчаються, освоюючі нові методики роботи з учнями. І учительська в школі - саме таке місце. Щоб допомогти вчителям систематизувати свої знання, в учительській розміщуються спеціальні тематичні стенди.

Такі стенди для учительської містять важливу інформацію:

 • Навчальні плани
 • Рішення педагогічної ради
 • Плани робіт
 • Нові методики навчання

Ви можете обрати готовий дизайн стендів, або замовити свій власний. Варіантів оформлення дуже багато, і це залежить тільки від вашого бажання. Наше кредо - це довіра наших кліентів по всій Україні. Звертайтеся до нас, щоб на власному досвіді переконатися в перевагах співпраці за нами!

Англійська граматика

Вивчення іноземної мови одним із ефективних методів запам’ятовування інформації передбачає банальне запам’ятовування. Тому дублювання основних правил англійської граматики на стендах профільного кабінету — одна з важливих умов успішного вивчення англійської мови.
Особливості вживання займенників, ступені порівняння прикметників, види артиклів та часи дієслів — ці та багато інших граматичних особливостей англійської мови швидше відкладуться в пам’яті дітей, якщо будуть у відповідному кольоровому оформленні в достатній кількості представлені в оформленні кабінету.

 

Вивчення базових правил завдяки стендам, присвяченим англійській граматиці, та практичне їх застосування у мовній практиці — одна з умов досягти бажаних результатів у вивченні англійської мови.
Наша продукція відповідає усім характеристикам, які притаманні якісній продукції для оформлення кабінету англійської мови. Можемо запропонувати як стендові варіанти оформлення всього приміщення, так і відокремлені одиниці інформаційних дощок для відтворення правил окремого граматичного розділу.

 

Читать полностью

Стенди для ДНЗ

Розвиток дитини у дошкільному віці - це дуже важливий та водночас складний процес, який потребує від вихователів уміння та майстерності. Адже саме у дошкільному віці діти пізнають світ, навчаються спілкуванню з однолітками та основам поведінки у соціумі. Саме у дошкільному віці у дитини формується власна думка та відношення до світу, з’являються перші звички та хобі.

“Дитинство - це коли все дивно і нічого не викликає здивування” - А. Ривароль

Щоб допомогти вихователям у цій непростій справі, використовуються додаткові засоби навчання. Яскраве та привабливе оформлення дитячих садочків, наявність гарних та сучасних стендів - все це значно підвищує інтерес дитини до відвідування садка та до навчального процесу в ньому.

Стенди для ДНЗ, які ви знайдете у великій кількості на нашому сайті, є найкращими помічниками вихователів. Яскраві стенди доносять до дітей різноманітну інформацію, та є не тільки навчальними, але й повчальними. За вашим бажанням наші дизайнери розроблять індивідуальний стенд для ДНЗ, який будет в повній мірі відповідати усім вашим потребам. Телефонуйте нам вже сьогодні!

Стенди, плакати з історії

Предмет історії складний для вивчення внаслідок великого обсягу інформації, що потребує осмислення та запам’ятовування. Тому будь-яке візуальне дублювання важливих історичних фактів, дат, чи подій матиме позитивний вплив на процес засвоєння знань шкільних історичних програм. Кабінети для вивчення історії не повинні зберігати її на застарілих архівних картах та дошках радянських часів. Широкий вибір та доступність наших плакатів з історії робить їх популярними як у бюджетній сфері, так і в  дорожчому сегменті сучасного ринку стендів.
На цих інформаційних майданчиках відтворено усі етапи історичного розвитку України. Хронологічні таблиці, карти, предмети побуту та екіпіровки козаків, відомі історичні особистості зображено так, щоб привернути увагу школярів та поповнити багаж їхніх історичних знань.
Рівень загальної освіченості людини однією зі своїх складових має знання історії рідного краю та основних історичних світових подій. Історія як предмет шкільної програми вивчається на протязі багатьох шкільних років, то ж не дивно, що з часом пам’ять стирає деякі історичні відомості Їх дублювання на відповідних предметних стендах та плакатах сприятиме поновленню в пам’яті призабутих матеріалів шкільної програми та допомагатиме дітям будувати причинно-наслідкові зв’язки між історичними подіями різних епох.

Знаки населених пунктів

Якщо вам доводилося мандрувати дорогами України, то ви обов’язково звернули увагу на різноманіття в’їзних знаків, які за допомогою елементів оформлення відтворюють характерні особливості місцевого промислового виробництва, історії чи етносу. Своєрідні візитівки наших сільських та міських населених пунктів привертають увагу мандрівників та часто стають фоном для вдалих світлин.
Наша компанія є одним із виробників скульптурних композицій, стел чи брендованих в’їзних знаків. З їх допомогою можна не лише позначити межі населеного пункту, а й досягти певних рекламних цілей, розмістивши біля проїзду на підприємство або поблизу бізнес-центру. Виробничі потужності нашого підприємства та наявність професійного устаткування дозволяють нам в дрібних деталях відтворити в подібних габаритних конструкціях логотип чи герб міста або ж фірми. Практичний досвід пріоритетними матеріалами виготовлення в’їзних знаків залишив метал та композит — вони стійкі до зовнішніх погодних впливів. Композит з покриттям із повнокольорової плівки — більш бюджетний варіант, а от використання трьох міліметрової сталі та лазерної обробки підвищить і цінові, і якісні показники знаків населених пунктів.

Наочність для кабінету української мови

Якщо ви знаходитесь у процесі рішення задачі оформлення кабінету української мови та вам небайдужа тема патріотичного виховання школярів, то наші фахівці готові допомогти вам ефективно розв’язувати подібні питання.
Прикрасивши кабінет української мови відповідними предметними стендами, ви зможете не лише вдало розв’язати питання декору приміщення та доповнити освітній простір національним колоритом, а й допомогти учням успішно засвоювати предмет. Стенди з правилами пунктуації, фонетичні та синтаксичні особливості української мови, розміщені на відповідних інформаційних дошках, полегшать працю вчителя та зусилля учнів на шляху до впевненого володіння рідною мовою. Оформлення шкільних коридорів портретами українських класиків літератури перетворить їх у художню галерею та сприятиме розширенню світогляду дітей. Куточок поезії з портретом улюбленого автора та його віршами й цитатами стане одним із засобів мотивації до вивчення культури України. А шкільний міні-музей зі стендами — експозиціями, присвяченими місцевим діячам культури або іншим видатним землякам, дасть дітям поштовх до вивчення українських традицій, якщо залучити їх до створення музейних експонатів.
Самобутні, яскраві елементи національної та державної символіки нашої країни заслуговують на найширше використання в оформленні шкільних приміщень. Нашими майстрами при створенні нашої продукції враховано цей факт і підтвердження цього ви знайдете, вивчивши асортимент наших виробів.

Стенды для школ

Трудно представить современную школу без такого элемента декоративного оформления стен, как школьные стенды. Большие или маленькие, с яркой или сдержанной цветовой палитрой оформления, эти «старожилы» школьных помещений ещё долго не будут иметь альтернативной замены, так как соотношение их функциональности и цены позволяет приобрести данную продукцию школам и классам с любым бюджетом. Незаменимость информационных школьных площадок обусловлена и тем, что с их помощью легко решать организационные вопросы, консолидируя усилия учителей, школьников и родителей, а также оперативно информировать об актуальных событиях и нововведениях в жизнедеятельности школьного коллектива.
Классные уголки, стенды для школы НУШ, наглядные пособия для кабинетов или учительской, большая подборка патриотических материалов, стенды для оформления коридоров, библиотек, спортзалов, баннеры для актового зала школы — всё это в широком ассортименте представлено на нашем сайте.
Труд учителя во многих случаях будет неэффективным без визуальной поддержки в виде предметного стенда, который продублирует нужные правила, схемы или формулы и расставит верные акценты для последовательного запоминания материала изучения. Поэтому учителя заинтересованы в качественном визуальном оформлении своих классов, а мы поможем воплотить в жизнь их видение своих идеальных кабинетов.

Стенди для початкових класів

При оформленні кабінетів для учнів початкової школи потрібно використовувати як матеріали для створення навчального та розвивального середовища, так і засоби для обережного переходу малюків із дитсадівської реальності в шкільну. Науковці довели, що затишна та красива атмосфера занять має велике значення для їх продуктивності. Важливим елементом створення приємної та функціональної атмосфери кабінету є стенди для початкових класів. Наочні тематичні матеріали, розміщені на них, допоможуть школярам швидше зануритися в навчальний процес. А виховні та розважальні матеріали прищеплюватимуть навички правильної поведінки та сприятимуть формуванню єдності дитячого колективу. Особливої уваги заслуговують інформаційні майданчики для початкових класів, де буде розміщено відомості для запобігання надзвичайним ситуаціям з чіткими рекомендаціями щодо правил поводження при їх виникненні.
Активна співпраця вчителя з учнями при зміні наповнення стендів для початкових класів сприятиме формуванню креативних та організаторських здібностей школярів. А контроль за роботою дітей у вигляді вікторини чи інших методів перевірки прочитаної інформації допоможе підвищити показник корисності стендів.

Куточок природи в ДНЗ своїми руками

Характерною рисою малюків дошкільного віку є допитливість, тому залучення їх до створення куточка природи у дитсадку та догляду за окремими його елементами обов’язково сприятиме загальному розвитку малят.
Правила безпеки при оформленні куточка природи в ДНЗ самостійно:
— розташування рослинних елементів куточка не вище 1 м;
— надійне безпечне кріплення полиць для квітів;
— окремі щільно закриті контейнери для засобів догляду за рослинами.
Для дотримання єдиної стилістики оформлення куточка природи важливими є стенди, які можуть пейзажем доповнити загальну картину, та природні матеріали на зразок камінців або мушель, які теж вдало доповнюватимуть композицію. Квіти для куточків природи в дошкільних навчальних закладах потрібно підбирати за принципом привабливості, великих листочків та типовості в будові. Цим параметрам відповідають такі рослини, як бальзамін, герань, фікус. Саме за ними малюки легко зможуть доглядати, а на їх прикладі вивчати основні елементи рослин.
Календарі природи та погоди, сезонні зображення природних явищ теж є бажаними атрибутами подібних куточків та позитивно впливають на розвиток спостережливості та зосередженості дошкільнят, формують почуття любові до природи та навички піклування про улюбленців.

Другие статьи...
Мы в Инстаграме:

Мы в Инстаграме:

Любое использование материалов сайта возможно только при согласии администрации.

Если какая-либо публикация на сайте нарушает Ваши авторские права, свяжитесь с нами электронной почтой.