Стенди для організацій та учбових закладіввід виробника

Новинки

Стенд "Математична скарбничка", Код МК339

Стенди для НУШ, Код МК331

Кабінет хімії, декор на стіну, Код МК216

Стенд "Доброго ранку", Код МК141

Стенд "Мовна скарбничка", Код МК126

Стенд "Люблю Україну", Код МК125

Стенди для методичного кабінету, Код 4417

Стенд "Моє рідне село", Код Г589

Оформлення їдальні, Код 4716

Стенд "Меню", Код 4715

Стенд "Астрономія. Сонячна система", Код 3809

Стенд "Сонячна система. Будова Землі", Код 3811

Стенд "Коронавірус", Код 4621

Комплект стендів в кабінет хімії, Код 0707

Стенд "Нова школа", Код 3003

Табличка "Осередок класу", Код 3005

Стенд "Революція гідності", Код 0929

Комплект "Захист Вітчизни", Код 2041

Стенд "НУШ", Код 1052

Стенды для организаций
Информация: Ваш браузер не принимает cookies. Если Вы хотите положить товары в Вашу тележку и купить их, то Вам необходимо включить cookies.

СТЕНДИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, МАГАЗИНІВ

 

В салоні краси, в офісі консалтингової компанії чи в холі спортивного комплексу на будь-якій рецепції завжди буде вважатися доречним розміщення на найвиднішому місці на стіні стенда з інформацією про захист прав споживача. Окрім того, законодавством України встановлено обов’язкову наявність на інформаційних дошках закладів правил безпеки та охорони праці та рекомендації щодо їх виконання. Доповнює цей список інформаційно-презентаційна продукція, без якої неможливо уявити стіни фойє чи коридорів сучасних підприємств, організацій чи магазинів.

 

Отож, якщо ви відповідальний за оформлення свого закладу або власник бізнесу і знаходитеся в пошуку перерахованих вище наочних засобів, наші співробітники нададуть вам весь спектр послуг для їх правильного вибору — від консультації до створення макета виготовлення готової продукції.
Таблички, банери, знаки безпеки, вивіски на двері, наліпки — без цих інформаційних помічників тяжко уявити будь-яке приміщення, де працюють, обслуговуються та навчаються люди. Директору чи лікарю, вихователю чи профспілковому керівнику, кухарю чи підприємцю не обійтися у своїй професійній діяльності без інформаційних контактів зі своїми підлеглими чи клієнтами. Більш ефективної та функціональної платформи для цієї цілі, ніж наші стенди для підприємств, організацій, магазинів, вам не знайти. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Наша компанія пропонує Вам індивідуальне комплексне оформлення підприємства або державної установи (стенди для навчальних і медичних закладів, адміністрацій, районних та міських відділів освіти, культури і туризму, відділів сім'ї та молоді, судів, прокуратури, пенсійних фондів та багатьох інших організацій).

Ми створимо дизайн-макет і виготовимо зовнішню вивіску, рекламу на фасад будівлі, оформимо інтер'єр - настінні і підлогові стенди з постійною і змінною інформацією в вашому фірмовому стилі, що буде говорити про статус вашого закладу. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб Ви були задоволені нашою роботою.

Купити, замовити стенди для організації, підприємства від виробника!

Мы в Инстаграме:

 

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови згоди Адміністрації сайту.

Всі персонажі, представлені на макетах вигадані. Будь-яка схожість з ними є випадковою.

Якщо Ви помітили публікації, які порушують Ваші авторські права, то зверніться до менеджерів сайту.

Оформлення шкільних кабінетів, Оформлення коридору школи, Оформлення групи дитячого садочка, Пластикові кишені,

Стенди в кабінет української мови та літератури, Стенди в кабінет математики, Стенди в кабінет біології, Стенди в кабінет географії,

Стенди в кабінет фізики, Стенди в кабінет історії, Стенди в кабінет Захисту України, Стенди для початкових класів